Svitlana Fernandes

Narození:      15.7.2007, BELGAUM

Pohlaví:         dívka
Náboženství:  křesťanství
Navštěvuje:    II. třídu základní školy, chce se stát učitelkou
Otec:             SEBASTIAN, 41 let; dělník
Matka:           JACINTHA, 35 let; žena v domácnosti, nemocná
Sestry:          SUZIAN, 9 let; studuje
                    CRISTAL, 2 měsíce
Měsíční příjem rodiny:  RS. 6000 /-

Rodina má pronajatý dlážděný dům s cementovou podlahou. V domě mají zavedenou elektřinu, vodu pouze ve studni před domem. V domácnosti mají koupelnu i toaletu.

INFORMACE PRO SPONZORY:
Svitlana je malé děvče. Je velmi šikovná ve studiu a získává samé dobré známky. Říká, že by chtěla být učitelkou. Otec pracuje v soukromé továrně jako dělník. Dříve jeho mzda stačila na pokrytí všech potřeb rodiny. Ne však na studium pro jeho děti.

Informace v angličtině

3. dopis

Můj drahý sponzore,

jak se Ti daří? A co Tvůj domov? Já i má rodina se máme dobře. Já jsem Tvé sponzorské dítě. Jmenuji se Svitlana Fernandes. Úzpěšně jsem ve škole složila všechny závěrečné zkoušky. Na naší škole jsem získala třetí místo v pěvecké soutěži. Zúčastnila jsem se průvodu, v kterém jsme společně šli do domu pro staré a nemocné a udělali jsme jim radost tím, že jsme jim zazpívali písně. Zúčastnila jsem se také taneční soutěže, kterou pořádala naše škola.

5. února jsem měla první svaté přijímání. Četla jsem z Bible druhé čtení. Nabízela jsem ovoce a pár dní na to jsem začala sloužit v kostele.

Nyní nám začínají letní prázdniny. Užíváme si je. Já i má rodina se za Tebe a Tvou rodinu každý den modlíme.

Chtěla bych znát Tvé jméno a poznat Tvou rodinu. Prosím odepiš mi. Čekám na Tvé dopisy.

Tvé milující dítě,

Svitlana Fernandes

3 dopis anglicky

3 dopis - vysvědčení

2. dopis

Mí drazí sponzoři

Přeji Vám i Vašim rodinám Veselé vánoce a šťastný Nový rok. Jak se Máte? Jak se mají vaše rodiny? Jak se Vám daří v práci? Já i má rodina se máme dobře.

Vánoční čas je blízko a já jsem účastnicí Vánočních akcí u nás v kostele, jako třeba zpívání, tancování, hraní her a tak dále. Máme tu spoustu zábavy se Santou Clausem. Já a moji rodiče si užíváme Vánočních prázdnin. Já a moje rodina se za Vás a Vaše rodiny moc modlíme.

Znovu Vám přeji Veselé Vánoce a šťastný Nový rok 2017.

Vaše milující dítě Svitlana Fernandes