Manjunath Mundinmani

SHOBHA

KANAKKA

Měsíční příjem rodiny: RS. 5000 /-

Rodina má vlastní doškový dům s hliněnou podlahou. V domě mají zavedenou elektřinu i vodu. V domácnosti nemají koupelnu ani toaletu.

INFORMACE PRO SPONZORY:

Manjunath bydlí v internátní škole, protože tam kde bydlí rodina, není možné studium. Je dobrý student a také sportovec. Jeho otec pracuje jako zedník, matka také chodí do práce. Ještě před časem měl jeho otec problémy s alkoholem, za který utratil mnoho peněz. Matka jen s velikými problémy zajišťovala potřeby pro rodinu. Dnes oba pracují a touží, aby jejich děti dosáhly vzdělání.

8. dopis

Milý sponzore,
Vřelé pozdravy od Vašeho sponzorovaného dítěte Manjunatha Mudinamani a prosím aby Vám Bůh žehnal. Já se tady mám dobře a věřím, že i ty.
Píšu Vám, aby popřál požehnané Vánoce. Jsem rád, že ti můžu napsat, že díky tvé štědré pomoci jsem dokončil 1O. ročník a nyní studuji na I P.U.C. (11. ročník) a daří sem mi ve studiu moc dobře. Hlídám si dobré známky v prvním semestru zkouškového období. Chtěl bych dostudovat a v budoucnu si najít dobrou práci a postarat se o rodinu.
Mám velkou devítičlenou rodinu. Všichni bydlíme spolu. Společně chodíme do kostela na každodenní mši. Předávám přání k Vánocům jménem celé rodiny. Díky vaší štědré pomoci a podpoře můžu studovat a získávat dobré výsledky.
Byl jsem velmi šťastný, když jsem obdržel Váš dopis. Byl jsem ohromen, že jsem mohl číst Váš dopis. Děkuji za Vaši lásku a podporu
S mou rodinou Vám všem přejeme Veselé Vánoce a Šťastný Nový rok. Modlím se k malému Ježíškovi, aby Vám dal zdraví, mír a blahobyt.

Vaše milující dítě Manjunath Mudinamani

8 dopis anglicky

8 dopis indicky

7. dopis

Drahý sponzore,
Vřelé pozdravy vám od vašeho sponzorovaného dítěte Manjunatha Mundinmani. Mám se tady dobře a věřím, že vy se máte taky dobře.
Rád bych vám napsal o mé škole a studiu. Tento akademický rok sem se snažil, co to šlo získat dobré známky v každoroční zkoušce. Zůstávám a studuju v internátní škole Bala Yesu v Karadi. Internát máme dobře zařízený. Taky si užívám své školní dny s mými přáteli z internátu a ze třídy. V mimoškolních aktivitách jsem získal ceny ve zpěvu, hraní a běhu.
Teď si užívám své dva měsíce letních prázdnin s mými rodiči, bratry, sestrami a přáteli. Až mé prázdniny skončí, půjdu zase do internátní školy. Každý den na vás myslím ve svých modlitbách.
Vaše pomoc je skvělá pro mé studium. Ujišťuju vás, že se budu dobře učit a dělat co můžu. Vždy na vás myslím ve svých denních modlitbách a celá moje rodina prosí Boha, aby jste se měli dobře.
Děkuju vám
Vaše milované dítě

Manjunath Mundinmani

7 dopis anglicky

7 dopis indicky

7 dopis vysvědčení

6.dopis

Drahý sponzore,
Srdečný pozdrav od tvého sponzorovaného dítěte Marjunatha Mundinmani. Díky tvým modlitbám se tady mám dobře. S Boží štědrostí doufám, že ty taky.
S radostí tě oznamuji, že díky tvé laskavé pomoci už studuju v 10. standardní třídě a jsem schopný studovat dobře. Nejdříve ze všeho ti děkuji za tvou štědrou pomoc, díky které mohu studovat.
Moje rodné místo je Krishnapur a to je velmi malá vesnice, nemáme tam žádné zařízení. Já zůstávám a studuji na internátní škole v Bala Yesu, Karadi. Máme tam dobré služby. Rev. Otec a bratři se o nás starají. Hraju nějaké hry a zapojil jsem se do různých aktivit, které jsou k dispozici ve škole a v kostele.
Vánoce se blíží. Spolu se svou rodinou vám všem přeji Veselé Vánoce a Šťastný Nový Rok 2019. Na internátu se každý den modlíme růženec za Vás a Vaše rodiny. Prosím pamatujte také na nás ve Vašich modlitbách.
Vaše milované dítě Manjunath Mundinamani

6 dopis - anglicky

6 dopis - indicky

5. dopis

Milý sponzore,

Srdečný pozdrav vám posílá Vaše sponzorované dítě Manjunath Mundinmani.

Mám se tady dobře a učení mi jde. Doufám, že s Božím požehnáním se máte všichni dobře. Pocházím z chudé rodiny. Narodil jsem se ve vesnici zvané Krishnapur, kde nemáme žádnou školu. Proto studuji a zůstávám na internátní škole Bala Yesu, je to dobrá škola. Rev. Fr. Melwin and Br. Maria das se o nás starají a my je posloucháme.

Jsem rád, že vás můžu informovat o dokončení již 8. každoročního přezkoušení a doufám že si udržím dobré známky ve zkoušce. Chtěl bych dokončit základní vzdělání a stát se policistou.

Účastnil jsem se různých aktivit a programů, které pořádá naše škola a internát. Rád se učím všechny předměty ve škole. Moje oblíbená hra je kriket.

Jsem Vám moc vděčný za vaši štědrou pomoc ke vzdělání.

Děkuji Vaše milované dítě Manjunath Mundinmani

5 dopis indicky

5 dopis anglicky

5 dopis vysvědčení

Předchozí dopisy od našeho adoptovaného dítěte jsou digitalizovány a archivovány, na požádání je možno si je zpětně prohlédnout.