Manjunath Mundinmani

 
Narození:            15.2.2002, GOTHGERE

Pohlaví:               chlapec

Náboženství:        hinduismus

Chtěl by být:        policista

Otec:                   SANGAPPA, nekvalifikovaný dělník

Matka:                 ANNAMMA, nekvalifikovaný dělník

Sestry:                 SANGEETHA 

                           SHOBHA 

                           KANAKKA

Měsíční příjem rodiny: RS. 5000 /-

 

Rodina má vlastní doškový dům s hliněnou podlahou. V domě mají zavedenou elektřinu i vodu. V domácnosti nemají koupelnu ani toaletu.


INFORMACE PRO SPONZORY:

Manjunath bydlí v internátní škole, protože tam kde bydlí rodina, není možné studium. Je dobrý student a také sportovec. Jeho otec pracuje jako zedník, matka také chodí do práce. Ještě před časem měl jeho otec problémy s alkoholem, za který utratil mnoho peněz. Matka jen s velikými problémy zajišťovala potřeby pro rodinu. Dnes oba pracují a touží, aby jejich děti dosáhly vzdělání.

 

6.dopis

 

Drahý sponzore,
Srdečný pozdrav od tvého sponzorovaného dítěte Marjunatha Mundinmani. Díky tvým modlitbám se tady mám dobře. S Boží štědrostí doufám, že ty taky.
S radostí tě oznamuji, že díky tvé laskavé pomoci už studuju v 10. standardní třídě a jsem schopný studovat dobře. Nejdříve ze všeho ti děkuji za tvou štědrou pomoc, díky které mohu studovat.
Moje rodné místo je Krishnapur a to je velmi malá vesnice, nemáme tam žádné zařízení. Já zůstávám a studuji na internátní škole v Bala Yesu, Karadi. Máme tam dobré služby. Rev. Otec a bratři se o nás starají. Hraju nějaké hry a zapojil jsem se do různých aktivit, které jsou k dispozici ve škole a v kostele.
Vánoce se blíží. Spolu se svou rodinou vám všem přeji Veselé Vánoce a Šťastný Nový Rok 2019. Na internátu se každý den modlíme růženec za Vás a Vaše rodiny. Prosím pamatujte také na nás ve Vašich modlitbách.
Vaše milované dítě Manjunath Mundinamani

 

6 dopis - anglicky

 

6 dopis - indicky

5. dopis

Milý sponzore,

Srdečný pozdrav vám posílá Vaše sponzorované dítě Manjunath Mundinmani.

Mám se tady dobře a učení mi jde. Doufám, že s Božím požehnáním se máte všichni dobře. Pocházím z chudé rodiny. Narodil jsem se ve vesnici zvané Krishnapur, kde nemáme žádnou školu. Proto studuji a zůstávám na internátní škole Bala Yesu, je to dobrá škola. Rev. Fr. Melwin and Br. Maria das se o nás starají a my je posloucháme.

Jsem rád, že vás můžu informovat o dokončení již 8. každoročního přezkoušení a doufám že si udržím dobré známky ve zkoušce. Chtěl bych dokončit základní vzdělání a stát se policistou.

Účastnil jsem se různých aktivit a programů, které pořádá naše škola a internát. Rád se učím všechny předměty ve škole. Moje oblíbená hra je kriket.

Jsem Vám moc vděčný za vaši štědrou pomoc ke vzdělání.

Děkuji Vaše milované dítě Manjunath Mundinmani

 

5 dopis indicky

 

5 dopis anglicky

 

5 dopis vysvědčení

4. dopis

Moji milí sponzoři,

srdečné pozdravy Vám posílá Vaše adoptované dítě Manjunath Mundinmani. Díky Vaší modlitbě  mám dobré zdraví a dobře studuji. Přeji Vám radostné Vánoce a šťastný nový rok. Jsem rád, že Vám mohu napsat, že se mi ve studiu daří. O pololetí jsem dostal dobré známky. Díky Vaší pomoci studuji v dobré škole a bydlím na internátě v Karadi.  Rád chodím do školy, pravidelně studuji a zúčastňuji se školních aktivit a her. Zajímám se o hry, jako jsou kabaddi, kho kho, kriket a volejbal. Po skončení školy se chci stát důstojníkem. Děkuji Vám za všechny potřebné věci, které jsem díky Vám dostal a které jsem potřeboval ke studiu. Denně se za Vás modlím.  Prosím, také na mne pamatujte v modlitbě. Nyní se připravujeme na oslavu Vánoc na internátě i v kostele. Přeji celé Vaší rodině radostné Vánoce a úspěšný nový rok 2018.

S díky Vaše  milující dítě Manjunath Mundinmani

4 dopis - anglicky
4 dopis - indicky

3. dopis

Drahý sponzore,

zasílám Ti své srdečné pozdravy. Mám se zde dobře. Doufám, že také Tobě a Tvé rodině se daří.

Já bydlím a studuji v Bala Yesu Boys škole. Ctihodný otec, bratři i sestry se zde na internátě o nás s láskou starají. Jsem rád, že Ti můžu říci, že jsem úspěšně ukončil devátý ročník a nyní postoupím do desátého. Tvá finanční podpora je pro mě velkou pomocí v mém studiu.

Naši učitelé nás ve škole učí velmi dobře. Během akademického roku jsem se zúčastnil několika aktivit a her organizovaných školou a internátem. Má nejoblíbenější hra je kriket.

Po úplném ukončení studia bych se chtěl v budoucnu stát I. P. S. úředníkem. Jsem velmi vděční za Tvou laskavou podporu při mém studiu. Já i má rodina na Tebe stále pamatuje v každodenních modlitbách. Prosím, modli se také Ty za nás.

Tvé milující dítě,

 

Manjunath Mundinmani

 

3 dopis anglicky
3 dopis indicky

 

3 dopis - vysvědčení

2. dopis 

 

Mí drazí sponzoři, posílám Vám milující pozdravy. Díky Vašim modlitbám zvládám studium. Doufám, že lidé ve Vaších rodinách se mají dobře.

V první řadě Vám s mojí rodinou přeji Veselé Vánoce a šťastný Nový rok. Modlíme se k Ježíškovi, aby Vám požehnal radostí, úspěchem, dobrým zdravím, štěstím a ať se Vám podaří vše, co si přejete.

Jsem šťastný, že Vám mohu říct, že studuji v devátém ročníku základní školy Bala Yesu v našem městě Karadi. Rev. Fr. Melwin stará se o nás a náš otec nás povzbuzuje k dobrému studiu. Jsem součástí různých programů nabízených školou. Moje koníčky jsou čtení a sbírka knih a příběhů. Rád si hraju s mými přáteli.

Po skončení základního vzdělání se chci stát policistou. Rád studuji angličtinu, matematiku a občanskou nauku. Jsme moc rádi za Vaši pomoc při mém studiu, vždy na Vás pamatuji v modlitbách. Prosím modlete se za mě a mou rodinu. Ještě jednou všem přeji Veselé Vánoce a šťastný Nový rok.

Vaše milující dítě Manjunath Mundinmani

 

1. dopis

 

     Mí drazí adoptivní rodiče,

     posílám srdečný pozdrav. Moje rodina se má dobře díky milosti Boží. Jak se máte? Doufám, že se máte také skvěle díky Boží milosti.

Vesnice, ve které žiju, se jmenuje Krishnapur. Nemáme zde moc zařízení. Takže do školy chodím v Bala Yesu Boarding. V této škole je spousta prostředků pro vzdělávání. Můj otec, bratr a sestra se o nás starají. Strašně moc rád Vám píšu, že jsem úspěšně dokončil osmou třídu a začal jsem studovat devátý ročník.

     Ve škole jsem úspěšně zvládl zkoušky. Zajímám se o kriket, volejbal
a psaní příběhů, novel a mám rád všechny předměty ve škole. V budoucnu bych chtěl být inženýrem. Děkuji Vám za vše, co jste pro mě letos udělali, moc mi to pomohlo v mém studiu.

     Ještě jednou moc za vše děkuji, budu se za Vás modlit a prosit Boha, aby Vám dal zdraví.

Vaše milující dítě, Manjunath Mundinmani.

 

dopis v angličtině
 
 
vysvědčení