Christina F. Bhimannavar

Narození:            25.10.2006, GULEDGUDD

Pohlaví:               dívka

Náboženství:        křesťanství

Navštěvuje:         II. třídu základní školy, chce se stát řádovou sestrou

Otec:                   FRANCIS, 30 let; nekvalifikovaný dělník

Matka:                 ANITA, 29 let; žena v domácnosti

Sourozenci:          CLEVEN, bratr, 6 let; studuje

CLARA, sestra, 4 roky

MARIA TERESA, 1 rok

Měsíční příjem rodiny: RS. 6000 /-

Rodina má vlastní dlážděný dům s hliněnou podlahou. V domě mají zavedenou elektřinu i vodu. V domácnosti mají i koupelnu a toaletu.

INFORMACE PRO SPONZORY:

Christina je nejstarší z dětí v rodině. Je šikovnou studentkou. Má jednoho mladšího bratra a dvě mladší sestry. Otec pracuje jako nekvalifikovaný dělník. Rodina je chudá a rodiče by velmi těžce mohli najít prostředky na vzdělání pro své děti a zároveň nezanedbat denní potřeby celé rodiny.

Informace v angličtině

2. dopis

Drahý sponzore

milující pozdravy od Christine Bheemannvar. Jsem v pořádku i s mojí rodinou. Doufám, že jsi také s rodinou v pořádku.

S tvojí laskavou pomocí můžu studovat. Snažila jsem se a měla dobré známky v prvním pololetí. Zúčastnila jsem se talentové soutěže, která se konala ve škole.

Svátek 7. října jsme oslavili a já se modlila za tebe a tvou rodinu. Zúčastnila jsem se programu v našem kostele. Pravidelně po každodenní mši se modlím za tvé zdraví.

Vánoce se blíží. My se připravujeme slavit Vánoce velkým způsobem v kostele. Spolu s mou rodinou ti přeji veselé vánoce a radostný nový rok.

tvoje milující Christina F. Bheemannavar

dopis 2 Christina v angličtině

1. dopis pro sponzory

Drazí sponzoři
Posílám laskavý pozdrav od Christina Bhimannavar. Já i má rodina jsme v pořádku s Boží pomocí. Jak se máte? Doufám, že všichni jste s Boží pomocí v pořádku a zdraví. Školu navštěvuji v Prathibhakaranji. Studuji dobře, úspěšně jsem ukončila 3 třídu a mám dobré známky ve všech předmětech, nyní jsem začala chodit do 4. třídy. Také chodím pravidelně do kostela a zde se modlím i za vaše zdraví. V naší obci jsme slavili svátky jako Vánoce, Nový rok a Velký pátek, to jsme si udělali křížovou cestu, které jsem se také zúčastnila.

Velmi vám děkuji, vaše Christina Bhimannavar

originál dopisu v angličtině