Christina F. Bhimannavar

 
 
 
Narození:            25.10.2006, GULEDGUDD

Pohlaví:               dívka

Náboženství:        křesťanství

Chtěla by být:       řádová sestra

Otec:                   FRANCIS, nekvalifikovaný dělník

Matka:                 ANITA, žena v domácnosti

Sourozenci:          CLEVEN

                           CLARA

                           MARIA TERESA

Měsíční příjem rodiny: RS. 6000 /-

Rodina má vlastní dlážděný dům s hliněnou podlahou. V domě mají zavedenou elektřinu i vodu. V domácnosti mají i koupelnu a toaletu.

 

INFORMACE PRO SPONZORY:

Christina je nejstarší z dětí v rodině. Je šikovnou studentkou. Má jednoho mladšího bratra a dvě mladší sestry. Otec pracuje jako nekvalifikovaný dělník. Rodina je chudá a rodiče by velmi těžce mohli najít prostředky na vzdělání pro své děti a zároveň nezanedbat denní potřeby celé rodiny.

 

Informace v angličtině

 

8.dopis 

 

Milý sponzore,

Vřelé pozdravy od vašeho sponzorovaného dítěte Christiny. Mám se tady dobře se svou rodinou a doufám, že vy taky. Jsem ráda, že vás můžu informovat o mých studijních úspěších. Mám za sebou první semestr zkoušek a uchovala jsem si dobré známky. Ráda si hraju se svými přáteli a taky tancuju. Zúčastnila jsem se nejrůznějších aktivit a programů, které se pořádali u nás ve škole.
Měli jsme Vánoční program ve škole. Zúčastnila jsem se kulturního programu, který zorganizovala naše škola. Vaše skvělá pomoc a milující podpora mi dává dobře studovat a mít dobré výsledky. Já a moje rodina jsme vděční za tvou štědrou pomoc mému studiu. Vánoce se u nás ve vesnici slaví ve velkém a přejeme všem vše dobré. Vánoce se slaví, aby se vzpomnělo na narození Ježíše Krista. Navštívili jsme všechny domy a popřáli mír od malého Ježíška. Připravili jsme doma sladké cukroví a roznesli je sousedům a přátelům. Šli jsme do kostela, abychom se zúčastnili mše svaté. Vyzdobili jsme kostel řetězy a svíčkami, nazdobili jsme Vánoční stromek a jesličky u nás doma.
Jak se blíží Vánoce, ujišťuji vás o mých modlitbách a moje rodina posílá pozdravy. Přeji Vám Veselé Vánoce a Zářivý Nový rok. Modlíme se k malému Ježíšku, aby Vám žehnal a dal dobré zdraví, mír a blahobyt.

Vaše milující dítě Christina E. Bhimannavar

 

8 dopis anglicky

 

8 dopis indicky

7. dopis

 

Drahý sponzore,
Pozdravy od vašeho sponzorovaného dítěte Christiny Bheemannavar. S Boží milostí se mám dobře a doufám, že ty a tvá rodina taky. Chodím pravidelně do kostela na denní mše a každý den v našich rodinných modlitbách prosíme o zdraví a úspěch pro tebe.
Jsem šťastná, že vám můžu oznámit, že díky vaší štědré podpoře a milé pomoci studuju 6. standartní  ročník. Ukončila jsem zdárně druhý semestr roční zkouškou. Mám zajištěné dobré známky ve všech předmětech. Zúčastnila jsem se různých aktivit a her pořádaných naší školou.
Naše škola pořádala vzdělávací výlet na historické místo zvané Mysore. Moc jsem si to s mými přáteli a našimi učiteli užili. Viděli jsme různé místa a moc jsme se nám to líbilo.
Během postní doby jsem každý pátek chodila na křížovou cestu. S oddaností jsme slavili Velký pátek a Hod Boží Velikonoční. Velikonoce jsme slavili velkolepě a po svaté eucharistii jsme dostali Velikonoční vajíčka. V průběhu tohoto času jsem se modlila za tebe a tvou rodinu.
Moc děkuji za nové šaty, které jste nám poslali na Vánoce přes ctihodného otce. Já a moji rodiče jsme ti moc vděční. Tvoje pomoc znamená moc pro mé studium. Ujišťuji tě, že se budu dobře učit a udělám pro to maximum. Vždy na vás myslím ve svých denních modlitbách a moje celá rodina prosí Boha o pohodu pro vás. Ještě jednou za všechno děkuji.

Vaše milované dítě

Christina Bheemannavar

7 dopis anglicky

 

7 dopis indicky

 

7 dopis vysvědčení

6. dopis

 

Milí sponzoři,
s láskou Vás zdraví Vaše adoptované dítě Christina. Daří se mi dobře, i mé rodině, doufám, že i Vám. Jsem ráda, že Vám mohu napsat, že díky Vaší laskavé podpoře a pomoci  jsem zdárně složila zkoušky za 1. semestr, ddostala jsem dobré známky ze všech předmětů. Zúčastňuji se také všech činností ve škole.
Slavili jsme novénu ke svátku  narození Panny Marie 8. září. Modlila jsem se při ní za Vás. V neděli 7. října2018 byl svátek našeho kostela. Večer jsme měli kulturní program. Lidem se to líbilo, slavnost skončila dobře. Pravidelně každý den chodím na mši svatou do kostela a při rodinné modlitbě za Vás prosím, abyste byli zdraví a úspěšní. Prosím, také se za nás modlete.
Blíží se Vánoce. Přejeme Vám, já i naše rodina, radostné Vánoce a Šťastný nový rok. Moje celá rodina se modlí k Pánu Bohu, aby se Vám dobře dařilo.
Nikdy nezapomeneme na Vaši podporu.
Vaše milující dítě                    Christina F. Bhimannavar

 

6 dopis - anglicky

 

6 dopis - indicky

5. dopis

Drahý sponzore,

Srdečný pozdrav vám posílá Vaše sponzorované dítě Christiny Bhimanavar.

Mám se tady dobře a doufám, že Vy taky. Zúčastnila jsem se různých aktivit a kulturních programů, které máme ve škole. Nyní jsem dokončila závěrečnou zkoušku a dosáhla jsem dobrých známek ve všech předmětech.

Děkuji Vám za Vaši laskavou pomoc při vzdělání a taky za vánoční šaty. Teď jsem dokončila 5. třídu, začnu 6. a slibuji, že se budu pilně učit.

Na Velký pátek jsme vykonali křížovou cestu a modlili se k Pánu. Velikonoce jsme slavili velkolepým způsobem a po mši svaté nám v kostele rozdělili velikonoční vajíčka. Každý den jsem se zúčastnila eucharistie a modlila se za Vás všechny, a i já prosím o modlitby za mě a moji rodinu.

Děkuji Vaše milované dítě Christina Bhimanavar

 

5 dopis anglicky
 
5 dopis indicky
 
5 dopis vysvědčení

Předchozí dopisy od našeho adoptovaného dítěte jsou digitalizovány a archivovány, na požádání je možno si je zpětně prohlédnout.