Nevil Fernandes

 
Narození:     06.08.2008, SIRSI

Pohlaví:        chlapec

Náboženství: křesťanství

Chtěl by být: inženýrem

Otec:            RONALD, prodavač zeleniny

Matka:          RESHMA, žena v domácnosti

 

Měsíční příjem rodiny: RS. 4000 /-

Rodina má vlastní doškový dům s hliněnou podlahou. V domě mají zavedenou elektřinu i vodu. V domácnosti mají koupelnu a toaletu.

 

INFORMACE PRO SPONZORY:

Ronald má velký zájem chodit do školy a podílí se na činnosti třídy. Rád zpívá a tančí. Jeho otec má malou prodejnu zeleniny na místním trhu. Zisk Z PRODEJE mu sotva vystačí na rodinné výdaje, a péči o své staré rodiče.

 

6.dopis

 

Můj milý sponzore,
zdraví Vás Vaše adoptované dítě. Jak se vám všem daří? Doufám, že dobře, že jste zdraví. Dostal jsem dárek, který jste mi poslali. Byl jsem moc šťastný, líbil se mi, moc děkuji.
Studuji dobře, už jsem složil zkoušky za 1. semestr. Udělal jsem je dobře. Skončily prázdniny, užil jsem si jich. Dokončil jsem domácí práci s pomocí rodičů. Děkuji Vám za pomoc při vzdělávání. Denně se za Vás i za Vaši rodinu modlím. Mým rodičům se daří dobře. Jsou Vám vděčni a mají Vás rádi.
Přejeme Vám štastné Vánoce a šťastný nový rok.
Děkuji, Vaše adoptované dítě                   Nevil R Fernandes

 

6 dopis - anglicky

5. dopis

Drahý sponzore,

Srdečný pozdrav vám posílá Vaše sponzorované dítě Nevil. Doufám, že se máte dobře a děkuji za vaši lásku, péči a zájem o mě.

Nyní jsem dokončil závěrečnou zkoušku a dosáhl jsem dobrých výsledků. Děkuji za vaši pomoc, zájem, lásku, podporu a povzbuzení ke studiu, ve kterém můžu být dobrý.

V minulém akademickém roku jsem dostal spoustu cen ve společné vzdělávací činnosti. Máme aktivity jako zpívání, mluvený projev, kreslení, jóga, sporty, paměťový test atd.

Přijměte poděkování taky od mých rodičů, kteří jsou vám vděční, uvědomují si vaši lásku. O prázdninách mají hodně práce na poli, taky jim pomáhám.

Děkuji i řediteli a panu učiteli za jejich pomoc, podporu, péči a povzbuzení. Ještě jednou děkuji za veškerou podporu, co mi dáváte. Modlete se za mě prosím

 

Děkuji S láskou, líbá Vaše sponzorské dítě Nevil

 

5 dopis anglicky
 
5 dopis vysvědčení

4. dopis

     Moji milí sponzoři, zdraví Vás Vaše adoptované dítě.

Jak se máte? Jak se Vám daří v práci? A co zdraví? Já se za Vás všecky modlím. Děkuji Vám za Vaši velkou podporu mého vzdělání, díky níž mohu zdárně pokračovat ve studiu. Daří se mi v akademickém studiu dobře. Skončily prázdniny. Užil jsem si jich. Začal jsem studovat 2. stupeň. Moji rodiče jsou zdraví, mají hodně práce na poli. Pozdravují Vás. Protože se blíží Vánoce, já i moji rodiče Vám přejeme radostné Vánoce a šťastný nový rok. Děkuji Vám.

Vaše adoptované dítě Nevil R. Fernandes

4 dopis - anglicky

3. dopis

Můj drahý sponzorský rodiči,

jak se Ti daří? Jak se má Tvá rodina? Děkuji Ti za velkou podporu a pomoc v mém studiu. Jsem Tobě i Tvé rodině velmi vděčný. Modlím se za Tebe.

Já jsem tento ročník dokončil velmi dobře. Výsledky mých zkoušek jsou také dobré. Splnil jsem je na 93%. Děkuji za Tvé modlitby.

Školní rok je u konce. Zúčastnil jsem se několika školních soutěží a získal mnoho cen. Má škola je dobrá. Mají mě tu rádi a pozdravují Tě.

Má rodina se má také dobře. Nyní si užívám prázdniny. Po prázdninách budu nastupovat do čtvrtého ročníku.

Ještě jednou Ti moc děkuji za Tvou podporu a pomoc, kterou mi dáváš na mé vzdělání.

S tímto posílám po větru tento dopis.

Děkuji Ti!

S láskou a polibky,
Tvé sponzorské dítě

Nevil R. Fernandes

 

3 dopis anglicky

 

3 dopis - vysvědčení

 

2. dopis

Moji drazí sponzorští rodiče s obrovskou radostí a vděčností v mém srdci píši těchto pár řádků. Já Nevil Fernandes spolu s mojí rodinou přeji požehnané vánoce a boží pomoc svými modlitbami a požehnáním. Daří se mi dobře. Právě mi skončilo první pololetí. U zkoušek jsem dopadl dobře.

Ještě jednou přejí veselé vánoce a šťastný nový rok.

Děkuji, váš milující Nevil R. Fernandes

dopis 2 Nevil v angličtině

 

1. dopis pro sponzora

 

     Drazí sponzorští rodiče, zdraví vás váš Nevil.
     Mám radost z vaší podpory a děkuji za vaši cennou pomoc a podporu. Chtěl bych vás informovat, že jsem právě úspěšně dokončil třetí třídu. Miluju jízdu na kole a kriket. Moji rodiče a moje sestra mě podporují v mém studiu.
     Jak se vám daří, jaké je u vás počasí? Mí rodiče se sestrou se za vás modlí každý den.
     I nadále vám děkuji za všechny vaše příspěvky. Vaše sponzorované dítě
Fernandes Nevil

 

dopis v angličtině
 
 
vysvědčení