Nevil Fernandes

 
Narození:     06.08.2008, SIRSI

Pohlaví:        chlapec

Náboženství: křesťanství

Chtěl by být: inženýrem

Otec:            RONALD, prodavač zeleniny

Matka:          RESHMA, žena v domácnosti

 

Měsíční příjem rodiny: RS. 4000 /-

Rodina má vlastní doškový dům s hliněnou podlahou. V domě mají zavedenou elektřinu i vodu. V domácnosti mají koupelnu a toaletu.

 

INFORMACE PRO SPONZORY:

Ronald má velký zájem chodit do školy a podílí se na činnosti třídy. Rád zpívá a tančí. Jeho otec má malou prodejnu zeleniny na místním trhu. Zisk Z PRODEJE mu sotva vystačí na rodinné výdaje, a péči o své staré rodiče.

 

8. dopis

 

Milý sponzore
Jak se máte? Já se mám dobře. Jste zdraví? Doufám, že se máte dobře. Jsem tak šťastný, že ti můžu napsat.
Dokončil jsem své první zkoušky a dostal jsem dobré znánky. Zúčastnil jsem se hodně soutěží. Užil jsem si čas strávený s rodinou a přáteli během prázdnin.
Přeju vám všem Veselé Vánoce a Šťastný Nový rok. Vřelé pozdravy ode mě a mé rodiny. Modlím se za vás. Prosím modlete se za mě a mou rodinu.
Děkuji, Váš milovaný Nevil. R. Fernandes

 

8 dopis anglicky

7. dopis

 

Drazí sponzorští rodiče,
Tento rok jsem dostal dobré známky v mé pololetní zkoušce. Zúčastnil jsem se školních aktivit jako soutěž v přednášení, zpěv, tanec a skupina. Ještě jsem se zúčastnil každoročních sportů a to kriket a přehazované atd.
Chodím každý den na mše, sloužím se staršími ministranty a modlím se za vás v mých denních modlitbách. Poprvé v životě jsem přijal Ježíše Krista při Svatém příjímání 17. dubna 2018. Oslavovali jsme tuto událost. Já jsem tancoval a zpíval, budu na to vzpomínat.
1. května jsem si zlomil levou ruku a musel jsem na operaci, teď už se cítím dobře a odpočívám. Děkuju vám sponzoři. Vždy na vás pamatuju v mých modlitbách, modlím se za vaše zdraví a šťastný život.
S poděkováním váš věrný

Nevil Fernandes

7 dopis anglicky

 

7 dopis vysvědčení

6.dopis

 

Můj milý sponzore,
zdraví Vás Vaše adoptované dítě. Jak se vám všem daří? Doufám, že dobře, že jste zdraví. Dostal jsem dárek, který jste mi poslali. Byl jsem moc šťastný, líbil se mi, moc děkuji.
Studuji dobře, už jsem složil zkoušky za 1. semestr. Udělal jsem je dobře. Skončily prázdniny, užil jsem si jich. Dokončil jsem domácí práci s pomocí rodičů. Děkuji Vám za pomoc při vzdělávání. Denně se za Vás i za Vaši rodinu modlím. Mým rodičům se daří dobře. Jsou Vám vděčni a mají Vás rádi.
Přejeme Vám štastné Vánoce a šťastný nový rok.
Děkuji, Vaše adoptované dítě                   Nevil R Fernandes

 

6 dopis - anglicky

5. dopis

Drahý sponzore,

Srdečný pozdrav vám posílá Vaše sponzorované dítě Nevil. Doufám, že se máte dobře a děkuji za vaši lásku, péči a zájem o mě.

Nyní jsem dokončil závěrečnou zkoušku a dosáhl jsem dobrých výsledků. Děkuji za vaši pomoc, zájem, lásku, podporu a povzbuzení ke studiu, ve kterém můžu být dobrý.

V minulém akademickém roku jsem dostal spoustu cen ve společné vzdělávací činnosti. Máme aktivity jako zpívání, mluvený projev, kreslení, jóga, sporty, paměťový test atd.

Přijměte poděkování taky od mých rodičů, kteří jsou vám vděční, uvědomují si vaši lásku. O prázdninách mají hodně práce na poli, taky jim pomáhám.

Děkuji i řediteli a panu učiteli za jejich pomoc, podporu, péči a povzbuzení. Ještě jednou děkuji za veškerou podporu, co mi dáváte. Modlete se za mě prosím

 

Děkuji S láskou, líbá Vaše sponzorské dítě Nevil

 

5 dopis anglicky
 
5 dopis vysvědčení

Předchozí dopisy od našeho adoptovaného dítěte jsou digitalizovány a archivovány, na požádání je možno si je zpětně prohlédnout.