Savio D Souza

 
 
 
Narození:      25.12.2006, BELGAUM
Pohlaví:         chlapec
Náboženství:  křesťanství
Chtěl by být:  inženýr
Otec:             RICHARD IGNATIUS, ochranka
Matka:           CHRISTINA, žena v domácnosti
Sestra:          JENNIFER
Měsíční příjem rodiny:  RS. 5000 /-
Rodina má pronajatý dlážděný dům s hliněnou podlahou. V domě mají zavedenou elektřinu i vodu. V domácnosti mají i koupelnu a toaletu.

INFORMACE PRO SPONZORY:
Savio je šikovný student. Je velmi aktivní v mimoškolních aktivitách. Rád hraje fotbal. Jeho otec pracuje jako ochranka v soukromé instituci. Je pro něj velmi těžké zaplatit nájem domu, tak aby mu zbylo i na všechny základní potřeby rodiny a také na vzdělání pro děti.
 

8. dopis 

 

Milí,
Já, Savio. Vaše adoptované dítě, píšu tento dopis.
Jak se Vám daří? Já se mám dobře a mé studium zdárně pokračuje. Už mám po zkouškách a zúčastnil jsem se talentové slavnosti v Arrupe a budu trénovat fotbal. Teď máme zimní prázdniny, protože začnou vánoce. Čekám na vánoční oslavu. Doufám, že prázdniny i vánoce budou dobré a že i Vy s rodinami prožijete velmi pokojné vánoce.
Já i moje rodina na Vás denně pamatujeme v modlitbách. Děkuji Vám, že mě laskavě podporujete a pomáháte mi při studiu i v dalších potřebách. Čekám na Váš dopis.
Já, Vaše adoptované dítě Savio, Vám přeji i s mými rodiči a sestrou radostné vánoce a pokojný a radostný nový rok.

Vaše milující dítě Savio
 

8 dopis anglicky
 

7. dopis

 

Milí přátelé,
zdraví Vás Vaše adoptivní dítě Savio D'Souza. Nejdřív Vám chci velice poděkovat za to, že mě podporujete. Daří se mi dobře díky Bohu. Doufám, že Vám i Vaší rodině se také daří dobře. Nyní budu končit 6. ročník a půjdu do 7. ročníku.Teď začínají zkoušky. Prosím, modlete se za mne a moji rodinu.
Mým koníčkem je fotbal, mám rád prázdniny. Zúčastnil jsem se soutěže a získal jsem 2. místo v našem kostele.
Po závěrečné zkoušce budeme mít letní prázdniny, na které už dychtivě čekáme. Těším se, jak budeme s kamarády hrát hry. Také se zúčastním letního tábora, který organizuje Bala Teevan Tyotti v dubnu.
Ještě jednou Vám přeji všechno nejlepší a modlím se za Vás a Vaši rodinu.
Děkuji Vám, Vaše milující dítě

Savio D'Souza

7 dopis anglicky

 

7 dopis vysvědčení

 

6. dopis

 

Moji milí sponzoři,
přání všeho dobrého posílá milovaný syn Savio. Daří se mi dobře díky Boží  milosti a díky Vaší pomoci.
Jak se daří Vám a Vašim rodinám? Mně i mým rodičům se daří dobře. Doufám, že se připravujete na Vánoce. Co si připravujete na Štědrý večer?
Letos budu o Vánocích pomáhat mamince  připravovat sladkosti a dobré jídlo. Budu také pomáhat připravovat ozdoby na oltář a budu  zdobit vánoční stromek a pomáhat rodičům uklízet dům. Dostanu hodně přáníček, sladkostí a dárků od učitelů, rodičů a příbuzných. Pilně  se připravuji na zkoušky, chci dostat dobré známky.
Mám radost z Vašeho dopisu. Děkuji za dárek, fotku a přání. Já i naše rodina na Vás denně pamatujeme v modlitbě.
Přeji Vám i Vaší rodině radostné Vánoce a velmi šťastný nový rok 2019.
Vaše milující dítě                     Savio D'Souza

 

6 dopis - anglicky

5. dopis

Vážený sponzore

Posílám pozdrav od vašeho sponzorovaného dítěte Savio D’Souza, nejprve vám velmi děkuji za to, že jsem mým sponzorským rodičem. Jsem doma v pořádku spolu s rodiči a sestrou.

Doufám, že i ty společně se všemi členy rodiny jste v pořádku. Dokončil jsem pátý ročník závěrečnou zkouškou, budu pokračovat do šesté třídy.

Prosím Vás, abyste se laskavě modlili za mne a mou rodinu. Rád hrají fotbal a také dělám fotbalového rozhodčího. Mám prázdniny. Posílám kopii mého vysvědčení.

Děkuji Vaše milované dítě Savio

 

5 dopis anglicky
 
5 dopis vysvědčení

Předchozí dopisy od našeho adoptovaného dítěte jsou digitalizovány a archivovány, na požádání je možno si je zpětně prohlédnout.