Savio D Souza

 
 
 
Narození:      25.12.2006, BELGAUM
Pohlaví:         chlapec
Náboženství:  křesťanství
Chtěl by být:  inženýr
Otec:             RICHARD IGNATIUS, ochranka
Matka:           CHRISTINA, žena v domácnosti
Sestra:          JENNIFER
Měsíční příjem rodiny:  RS. 5000 /-
Rodina má pronajatý dlážděný dům s hliněnou podlahou. V domě mají zavedenou elektřinu i vodu. V domácnosti mají i koupelnu a toaletu.

INFORMACE PRO SPONZORY:
Savio je šikovný student. Je velmi aktivní v mimoškolních aktivitách. Rád hraje fotbal. Jeho otec pracuje jako ochranka v soukromé instituci. Je pro něj velmi těžké zaplatit nájem domu, tak aby mu zbylo i na všechny základní potřeby rodiny a také na vzdělání pro děti.
 

překlad dopisu doručeného v září 2023

 

S láskou vás zdraví vámi podporované dítě Savio D' Souza. Jak se vám daří? Já se mám dobře a oceňuji vaši pomoc a děkuji za krásný dopis. Dospěl jsem k ukončení 10. ročníku. Ještě mi zbývají dvě zkoušky a začnou letní prázdniny. Bude mi chybět naše škola, protože po zkouškách půjdu na vyšší školu. Moje škola byla nejlepší. Když jsme se s ní loučili, byl to nejsmutnější okamžik v mém životě. Ve škole jsme se naučili, jak žít pro druhé a jak čelit vnějšímu světu. Když jsme naposledy uslyšeli školní zvonek a zazpívali s kamarády píseň, kdy jsem i hrál, všichni jsme byli hrdí na to, že jsme členy takové instituce. A teď nám končí poslední ročník a musíme vstoupit do světa.

Tady u nás jsme pěkně prožili velikonoční mši, potom jsme dostali kávu a moučník a navzájem jsme si popřáli. Teď si mám vybrat další povolání. Není to snadné. Zajímá mna zdravotnictví a hudba. Pomohli byste mi vybrat si?

Já i moje rodina bychom rádi věděli víc o vaší rodině. Prosím, mohl bys mi odpovědět na tyto otázky?

1. Jaký je tvůj sen?

2. K jaké farnosti patříš?

3. Hraješ na nějaký hudební nástroj a zpíváš?

4. Jaké máš koníčky?

To jsou mé otázky. Děkuji za krásné samolepky. Já i moje rodina se modlíme za tebe a tvou rodinu. Už končím a děkuji.

Váš Savio D' Souza

 

Předchozí dopisy od našeho adoptovaného dítěte jsou digitalizovány a archivovány, na požádání je možno si je zpětně prohlédnout.