Savio D Souza

 
 
 
Narození:      25.12.2006, BELGAUM
Pohlaví:         chlapec
Náboženství:  křesťanství
Chtěl by být:  inženýr
Otec:             RICHARD IGNATIUS, ochranka
Matka:           CHRISTINA, žena v domácnosti
Sestra:          JENNIFER
Měsíční příjem rodiny:  RS. 5000 /-
Rodina má pronajatý dlážděný dům s hliněnou podlahou. V domě mají zavedenou elektřinu i vodu. V domácnosti mají i koupelnu a toaletu.

INFORMACE PRO SPONZORY:
Savio je šikovný student. Je velmi aktivní v mimoškolních aktivitách. Rád hraje fotbal. Jeho otec pracuje jako ochranka v soukromé instituci. Je pro něj velmi těžké zaplatit nájem domu, tak aby mu zbylo i na všechny základní potřeby rodiny a také na vzdělání pro děti.
 

6. dopis

 

Moji milí sponzoři,
přání všeho dobrého posílá milovaný syn Savio. Daří se mi dobře díky Boží  milosti a díky Vaší pomoci.
Jak se daří Vám a Vašim rodinám? Mně i mým rodičům se daří dobře. Doufám, že se připravujete na Vánoce. Co si připravujete na Štědrý večer?
Letos budu o Vánocích pomáhat mamince  připravovat sladkosti a dobré jídlo. Budu také pomáhat připravovat ozdoby na oltář a budu  zdobit vánoční stromek a pomáhat rodičům uklízet dům. Dostanu hodně přáníček, sladkostí a dárků od učitelů, rodičů a příbuzných. Pilně  se připravuji na zkoušky, chci dostat dobré známky.
Mám radost z Vašeho dopisu. Děkuji za dárek, fotku a přání. Já i naše rodina na Vás denně pamatujeme v modlitbě.
Přeji Vám i Vaší rodině radostné Vánoce a velmi šťastný nový rok 2019.
Vaše milující dítě                     Savio D'Souza

 

6 dopis - anglicky

5. dopis

Vážený sponzore

Posílám pozdrav od vašeho sponzorovaného dítěte Savio D’Souza, nejprve vám velmi děkuji za to, že jsem mým sponzorským rodičem. Jsem doma v pořádku spolu s rodiči a sestrou.

Doufám, že i ty společně se všemi členy rodiny jste v pořádku. Dokončil jsem pátý ročník závěrečnou zkouškou, budu pokračovat do šesté třídy.

Prosím Vás, abyste se laskavě modlili za mne a mou rodinu. Rád hrají fotbal a také dělám fotbalového rozhodčího. Mám prázdniny. Posílám kopii mého vysvědčení.

Děkuji Vaše milované dítě Savio

 

5 dopis anglicky
 
5 dopis vysvědčení

4. dopis

Moji milí sponzoři,

         přijměte pozdrav od Vašeho adoptovaného dítěte. Nejdříve Vám přeji i za svou rodinu šťastné Vánoce a úspěšný nový rok 2018. Kéž Vám dítě Ježíš požehná a dá štěstí. Děkuji Vám, že mi přispíváte na školu. Nám se doma daří dobře, i rodičům a sestře. Doufám, že i Vám se z Boží milosti daří dobře. Moje rodina i já se za Vás stále modlíme. Jsme Vám vděčni za Vaši pomoc. Teď mám ukončený 4. ročník a studuji v 5. ročníku. Začala nám zima. Prosím Vás, modlete se za mne i za moji rodinu. Moje koníčky jsou: fotbal, badminton, kriket atd. Dostal jsem prvním semestru stupeň (A). Čekám na Váš dopis, chci poznat Vás a Vaši rodinu. Ještě jednou Vám přeji radostné Vánoce a šťastný nový rok.

Váš milující Savio D´Souza

4 dopis - anglicky

3. dopis

 

Můj drahý sponzorský rodiči,

jak se Tobě a Tvé rodině daří? Já a mí rodiče se máme s Tvým požehnáním a milostí Boží dobře.
Píši Ti o několika dnech z mých letních prázdnin, které začaly po složení několika zkoušek ve škole, které jsem díky Tvé pomoci úspěšně složil. Také můj bratr a sestra mi velmi pomohli. 12. května jsem byl se svými sourozenci u babičky. Potom jsem tam byl ještě 16. května a užil jsem si to tam. Šli jsme s bratrem do přírody a hráli jsme fotbal, jezdili jsme na skateboardu, tancovali a dělali karate. Pak jsme slavili narozeniny mých sourozenců.
Po prázdninách nastoupím do páté třídy. Potkám tam nové přátele a užijeme si to spolu.
Drahý rodiči, prosím, modli se za mě a mou rodinu.
Děkuji za každou Tvou pomoc. Ať Tobě i Tvé rodině Bůh žehná.

Tvé sponzorské dítě

Savio D‘Souza
 

3 dopis anglicky

 

 3 dopis - vysvědčení

 

2. dopis

 

Drazí sponzoři

já a moje rodina Vám, kteří mi pomáhají, přeji Veselé Vánoce a Šťastný Nový Rok 2017. Modlím se za Vás společně s mou rodinou. Doufám, že jste v pořádku.  Studuji vyšší školu Svatého Pavla čtvrtou třídu, v I. pololetí jsme měl pěkné známky. Rád se účastním různých soutěží za sladkosti.

Ještě jednou Vám přeji Veselé Vánoce a Bůh Vám žehnej za Vaši dobrotu.

Vaše dítě Savio.

 

dopis 2 Souza v angličtině

1. dopis pro sponzory

     Zdraví vás vaše sponzorované dítěte Savio. V první řadě bych vám chtěl moc poděkovat za to, že jste můj sponzor.
Tady jsme v pořádku spolu se svými rodiči a mým bratrem. Jsme pod ochranou Boží a doufám, že i vy jste v pořádku pod ochranou Boží i se svou rodinou. Máme ve 3. třídě soutěže a to je vstup do 4 třídy. Nyní máme letní prázdniny a škola se otevře v květnu.

     Žádám vás laskavě, modlete se za mě a mé rodiče. Mám zálibu hrát fotbal a rád si plánuju prázdniny.
     Teď si užívám moje dvouměsíční letní prázdniny se svými rodinnými příslušníky, každý den se za vás modlíme, a proto prosíme i my o vaši modlitbu za nás.
     Děkuji vám, Vaše milující dítě                                                                             Savio D´Souza

 

dopis v angličtině
 
vysvědčení