Suchith Karigara

 
Narození:      7.4.2007, RANEBENNURU

Pohlaví:         chlapec
Náboženství:  křesťanství
Chtěl by být:   doktor
Otec:             NAGARAJ, zemědělský dělník
Matka:           SAROJA, žena v domácnosti
Sestra:          SINCHANA
Měsíční příjem rodiny:  RS. 4500 /-


Rodina má pronajatý doškový dům s hliněnou podlahou. V domě nemají zavedenou elektřinu ani vodu. V domě není toaleta ani koupelna.


INFORMACE PRO SPONZORY:
Suchith se rád učí. Je aktivní nejenom ve škole, ale i ve volném čase. Rád hraje kriket. I přesto, že jeho otec má určité vzdělání, má jen velmi slabou práci jako zemědělec v soukromé sféře a jeho příjem je příliš malý na uspokojení potřeb rodiny. Oba Suchithovi rodiče mají velké přání, aby jejich děti dosáhly vzdělání.

 

Informace v angličtině

 

překlad dopisu doručeného v září 2023

 

Milí přátelé!

Přijměte pozdrav od Suchitha. Jak se vám daří? Doufám, že dobře. Děkuji vám za pomoc a modlitbu. Letos jsem ukončil studium na naší škole. Zúčastňoval jsem se kulturních i sportovních akcí. Pomáhám v kostele, ve škole i doma. Starají se o mne a milují mě.

Děkuji vám za dárky, i rodičům se líbily. Jsou vám velmi vděční za to, že mě podporujete. Ještě jednou vám za vše děkuji. Naše rodina se za vás modlí, za vaše zdraví.

Váš milující Suchith Karigara

 

Předchozí dopisy od našeho adoptovaného dítěte jsou digitalizovány a archivovány, na požádání je možno si je zpětně prohlédnout.