Suchith Karigara

 
Narození:      7.4.2007, RANEBENNURU

Pohlaví:         chlapec
Náboženství:  křesťanství
Chtěl by být:   doktor
Otec:             NAGARAJ, zemědělský dělník
Matka:           SAROJA, žena v domácnosti
Sestra:          SINCHANA
Měsíční příjem rodiny:  RS. 4500 /-


Rodina má pronajatý doškový dům s hliněnou podlahou. V domě nemají zavedenou elektřinu ani vodu. V domě není toaleta ani koupelna.


INFORMACE PRO SPONZORY:
Suchith se rád učí. Je aktivní nejenom ve škole, ale i ve volném čase. Rád hraje kriket. I přesto, že jeho otec má určité vzdělání, má jen velmi slabou práci jako zemědělec v soukromé sféře a jeho příjem je příliš malý na uspokojení potřeb rodiny. Oba Suchithovi rodiče mají velké přání, aby jejich děti dosáhly vzdělání.

 

Informace v angličtině

 

8. dopis 

 

Moji milí,
láskyplná přání k vánocům a do nového roku od Suchitha a mé rodiny.
Jak se Vám daří? Já se mám dobře a díky Bohu i Vašim modlitbám mám i dobré zdraví. Blíží se vánoce, a tak se připravujeme na velkou slavnost narození Ježíše - zdobíme dům a připravujeme sladkosti, abychom se mohli podělit se sousedy a přáteli. Půjdeme na půlnoční mši. Budeme mít nové šaty.
Teď napíšu o sobě. Studuji v 7. ročníku vyšší základní školy v Pashpa. V prvním semestru jsem dosáhl v hodnocení padesáti pěti procent. Ve škole se připravujeme na výroční den. Letos studuji v studentském domově. Jsem šťastný, že jste si mě vybrali k adopci. Děkuji Vám za podporu a pomoc při vzdělání. Kéž Vám Bůh žehná a dá Vám dobré zdraví a štěstí.
Ujišťuji Vás o svých modlitbách. Jak se připravujete na vánoce s rodinou?
Kéž Vám Bůh žehná. Ještě jednou moc děkuji.
Vaše milující dítě Suchith.

 

8 dopis anglicky

7. dopis 

 

Moji milí adoptivní rodiče,
Jak se máte? Já se mám díky Bohu dobře, i díky Vaší podpoře.
Děkuji Vám za pomoc, podporu mého vzdělání a za vánoční dárek.
Dokončil jsem 6. ročník a postoupil do 7.  Teď máme letní prázdniny. Je tady velice horko. Na prázdniny jsem odjel do domu mých příbuzných. Mým cílem v životě je stát se členem policie.
Škola nám začíná 29. května 2019. Prosím, modlete se za mne a moji rodinu a my se také budeme modlit za Vás
Ještě jednou Vám mockrát děkuji.
Vaše milující adoptivní dítě

Suchith Karigara

 

7 dopis anglicky

 

7 dopis vysvědčení

6. dopis 

 

Milí adoptivní rodiče,
přijměte pozdrav od Suchith. Přeji Vám šťastné Vánoce a šťastný nový rok. Doufám, že se Vám daří dobře  a tento dopis Vás zastihne v dobrém zdraví. Moc Vám děkuji za Vaši pomoc při studiu. Složil jsem zkoušky E stupně. Zajímám se o účast ve školních aktivitách.
Mým rodičům se daří dobře. Jsou Vám velmi vděčni za to, že mi pomáháte studovat. Ještě jednou Vám děkuji za všechno, co pro mne děláte a že se za nás modlíte.
Přeji Vám šťastné Vánoce a nový rok.
Váš milující                          Suchith Karigara

 

6 dopis - anglicky

5. dopis

Moji milí rodiče

Láskyplné pozdravení od milujícího dítěte Suchith. Jak se máte? S vaším požehnáním se mám dobře.

Milí adoptivní rodiče, děkuji vám za to, že mi každý rok pomáháte ve studiu. Postoupil jsem do 6. třídy. Dostal jsem příležitost soutěžit v kreslení.

Prosím, modlete se za mě, aby se mi dobře vedlo, já se budu modlit za vás a za vaše členy rodiny. Děkuji vám za všechno. Bůh vám žehnej.

Vaše milující dítě Suchith.

 

5 dopis anglicky

 

5 dopis vysvědčení

Předchozí dopisy od našeho adoptovaného dítěte jsou digitalizovány a archivovány, na požádání je možno si je zpětně prohlédnout.