Suchith Karigara

 
Narození:      7.4.2007, RANEBENNURU

Pohlaví:         chlapec
Náboženství:  křesťanství
Chtěl by být:   doktor
Otec:             NAGARAJ, zemědělský dělník
Matka:           SAROJA, žena v domácnosti
Sestra:          SINCHANA
Měsíční příjem rodiny:  RS. 4500 /-


Rodina má pronajatý doškový dům s hliněnou podlahou. V domě nemají zavedenou elektřinu ani vodu. V domě není toaleta ani koupelna.


INFORMACE PRO SPONZORY:
Suchith se rád učí. Je aktivní nejenom ve škole, ale i ve volném čase. Rád hraje kriket. I přesto, že jeho otec má určité vzdělání, má jen velmi slabou práci jako zemědělec v soukromé sféře a jeho příjem je příliš malý na uspokojení potřeb rodiny. Oba Suchithovi rodiče mají velké přání, aby jejich děti dosáhly vzdělání.

 

Informace v angličtině

 

6. dopis 

 

Milí adoptivní rodiče,
přijměte pozdrav od Suchith. Přeji Vám šťastné Vánoce a šťastný nový rok. Doufám, že se Vám daří dobře  a tento dopis Vás zastihne v dobrém zdraví. Moc Vám děkuji za Vaši pomoc při studiu. Složil jsem zkoušky E stupně. Zajímám se o účast ve školních aktivitách.
Mým rodičům se daří dobře. Jsou Vám velmi vděčni za to, že mi pomáháte studovat. Ještě jednou Vám děkuji za všechno, co pro mne děláte a že se za nás modlíte.
Přeji Vám šťastné Vánoce a nový rok.
Váš milující                          Suchith Karigara

 

6 dopis - anglicky

5. dopis

Moji milí rodiče

Láskyplné pozdravení od milujícího dítěte Suchith. Jak se máte? S vaším požehnáním se mám dobře.

Milí adoptivní rodiče, děkuji vám za to, že mi každý rok pomáháte ve studiu. Postoupil jsem do 6. třídy. Dostal jsem příležitost soutěžit v kreslení.

Prosím, modlete se za mě, aby se mi dobře vedlo, já se budu modlit za vás a za vaše členy rodiny. Děkuji vám za všechno. Bůh vám žehnej.

Vaše milující dítě Suchith.

 

5 dopis anglicky

 

5 dopis vysvědčení

4. dopis

Milí sponzoři,

         Přijměte pozdrav od Vašeho adoptovaného dítěte. Jak se daří Vám a Vaší rodině? Doufám, že dobře. Já studuji v 5. ročníku školy Panny Marie v Buradikatti. Je velice velká a krásná. Velmi se mi tady líbí. Počínala jsem si dobře ve všech předmětech. Prosím, modlete se za mně i za mé rodiče. Já se také modlím za Vás a Vaši rodinu. Přeji Vám a členům Vaší rodiny šťastné Vánoce a šťastný nový rok 2018. Děkuji Vám, že mi pomáháte ve studiu.

                            S vděčností Vaše adoptované dítě Suchith Karigara

4 dopis - anglicky

3. dopis

Drahý sponzorský rodiči,

 

jak se Ti a Tvé rodině daří? Doufám, že se máš dobře. Studuji školu St. Mary’s. Nyní jsem v druhé třídě složil čtyři zkoušky. Během školního roku jsem se zapojil do mnoha aktivit a vyhrál několik cen. Snažím se zlepšit ve svém studiu, ale má rodina je chudá. Modlím se za Tebe a Tvou rodinu.

 

Děkuji za Tvou velkou pomoc.
Tvé sponzorské dítě.

Suchith Karigara

 

3 dopis anglicky

 

3 dopis - vysvědčení

 

2.dopis

 

Drahý sponzore,

Pozdravuji Vás, jak se máte vy a vaše rodiny. Já doufám, že dobře, studuji 4 třídu základní školy. Moje škola je hodně velká a krásná, mám ji moc rád. Zanedlouho ukončím první pololetí, jsem dobrý ve všech předmětech.

Prosím modlete se za mne a moji rodinu, přeji Vám a Vaší rodině šťastné Vánoce a Šťastný Nový rok 2017.

Děkuji Vám, Vaše sponzorované dítě Suchit

 

dopis 2 Suchith v angličtině