Joel A. Lobo

 
Adoptován od roku 2020
 
 
Narození:            19.7.2009, GADAG 

Pohlaví:               chlapec

Náboženství:        křesťanství

Chtěl by být:        pilot letadla

Otec:                  Agustin, učitel

Matka:                Arogyamma, učitelka

Sestra:                Anna (8 let)

Měsíční příjem rodiny: RS. 10000 /-

 

Rodina má vlastní dům s betonovou podlahou. V domě mají zavedenou elektřinu i vodu. V domácnosti mají koupelnu i toaletu.


INFORMACE PRO SPONZORY:

Joel je inteligentní chlapec. Jeho otec pracuje v soukromé škole jako učitel a matka také pracuje na základní škole. Plat, který získávají, je poze základní, za prací  cestují z Hubli do Dharwadu. Většina příjmů jde na cestování a nemají žádný jiný zdroj příjmů. Rodiče nejsou schopni finančně udržet rodinu a současně zajistit odpovídající vzdělání svých dětí.

 

překlad dopisu doručeného v září 2023

 

Přijměte pozdrav od Joela.

Jsem rád, že vám mohu napsat, že jsem úspěšně zvládl závěrečné zkoušky. Moje oblíbené předměty jsou matematika, fyzika, chemie a společenské vědy. Zajímám se o sport, např. fotbal, basketbal, kriket a o atletiku. Zúčastňoval jsem se školních závodů a získal mnoho cen. Jsem

šťastný a rodiče jsou na mne hrdí.

Mým rodičům i mladší sestře Anně se daří dobře. Má sestra také dostala dobré známky při zkouškách. Doma se denně modlíme. Společně se modlíme růženec a čteme Bibli. Začaly letní prázdniny. Děkuji vám za dárek a samolepky. Použil jsem je na projektovou práci.

Mnohokrát děkuji za vaši lásku a podporu mého vzdělání. Kéž vám Bůh vždy žehná.

Váš Joel A. Lobo

 

Předchozí dopisy od našeho adoptovaného dítěte jsou digitalizovány a archivovány, na požádání je možno si je zpětně prohlédnout.