Svitlana Fernandes

Náboženství:  křesťanství
Chtěla by být: učitelka
Otec:             SEBASTIAN, dělník
Matka:           JACINTHA, žena v domácnosti, nemocná
Sestry:          SUZIAN
                    CRISTAL
Měsíční příjem rodiny:  RS. 6000 /-

Rodina má pronajatý dlážděný dům s cementovou podlahou. V domě mají zavedenou elektřinu, vodu pouze ve studni před domem. V domácnosti mají koupelnu i toaletu.

INFORMACE PRO SPONZORY:
Svitlana je malé děvče. Je velmi šikovná ve studiu a získává samé dobré známky. Říká, že by chtěla být učitelkou. Otec pracuje v soukromé továrně jako dělník. Dříve jeho mzda stačila na pokrytí všech potřeb rodiny. Ne však na studium pro jeho děti.

Informace v angličtině

5. dopis

Milý sponzore,

Posílám srdečný pozdrav celé rodině. Jak se všichni máte?

My se máme všichni dobře a závěrečnou zkoušku už mám za sebou. Naše škola měla slavnostní ukončení školního roku, na kterém jsem tančila, účastnila jsem se už v loni v březnu. Získala jsem certifikát v soutěži kreslení. Právě jsem povýšila na 6. třídu. Zkoušku jsem zvládla dobře. Začalo nám volno a máme 2 měsíce prázdnin, které si užívám.

Prosím odepište mi, čekám na vaše dopisy. Já a moje rodina na Vás myslíme v našich každodenních modlitbách.

Vaše milované dítě Svitlana Fernandes

5 dopis anglicky

5 dopis vysvědčení

4. dopis

Moji milí sponzoři,

posílám Vám i Vaší rodině srdečné pozdravy. Jak se Vám všem daří? Radostné Vánoce a šťastný nový rok 2018. Kéž dítě Ježíš přijde k Vám domů a přinese Vaší rodině lásku a pokoj. Mně i mé rodině se daří dobře. Skončil 1. semestr, dařilo se mi velmi dobře, na zkoušce jsem dostala A+. Nyní se blíží Vánoce. Zúčastňuji se vánočního programu v našem kostele, jako jsou hry, zpívání a tancování. Zúčastnila jsem se školního průvodu. V soutěži jsem dostala diplom. Já i naše rodina na Vás denně pamatujeme v modlitbách. Těšíme se z vánočních prázdnin. Čekám na dopis od Vás. Chci se dozvědět něco o Vás a Vaší rodině. Ještě jednou Vám přeji radostné Vánoce a šťastný nový rok 2018.

Vaše milující dítě Svitlana S. Fernandes

4 dopis - anglicky

3. dopis

Můj drahý sponzore,

jak se Ti daří? A co Tvůj domov? Já i má rodina se máme dobře. Já jsem Tvé sponzorské dítě. Jmenuji se Svitlana Fernandes. Úzpěšně jsem ve škole složila všechny závěrečné zkoušky. Na naší škole jsem získala třetí místo v pěvecké soutěži. Zúčastnila jsem se průvodu, v kterém jsme společně šli do domu pro staré a nemocné a udělali jsme jim radost tím, že jsme jim zazpívali písně. Zúčastnila jsem se také taneční soutěže, kterou pořádala naše škola.

5. února jsem měla první svaté přijímání. Četla jsem z Bible druhé čtení. Nabízela jsem ovoce a pár dní na to jsem začala sloužit v kostele.

Nyní nám začínají letní prázdniny. Užíváme si je. Já i má rodina se za Tebe a Tvou rodinu každý den modlíme.

Chtěla bych znát Tvé jméno a poznat Tvou rodinu. Prosím odepiš mi. Čekám na Tvé dopisy.

Tvé milující dítě,

Svitlana Fernandes

3 dopis anglicky

3 dopis - vysvědčení

2. dopis

Mí drazí sponzoři

Přeji Vám i Vašim rodinám Veselé vánoce a šťastný Nový rok. Jak se Máte? Jak se mají vaše rodiny? Jak se Vám daří v práci? Já i má rodina se máme dobře.

Vánoční čas je blízko a já jsem účastnicí Vánočních akcí u nás v kostele, jako třeba zpívání, tancování, hraní her a tak dále. Máme tu spoustu zábavy se Santou Clausem. Já a moji rodiče si užíváme Vánočních prázdnin. Já a moje rodina se za Vás a Vaše rodiny moc modlíme.

Znovu Vám přeji Veselé Vánoce a šťastný Nový rok 2017.

Vaše milující dítě Svitlana Fernandes