Svitlana Fernandes

Náboženství:  křesťanství
Chtěla by být: učitelka
Otec:             SEBASTIAN, dělník
Matka:           JACINTHA, žena v domácnosti, nemocná
Sestry:          SUZIAN
                    CRISTAL
Měsíční příjem rodiny:  RS. 6000 /-

Rodina má pronajatý dlážděný dům s cementovou podlahou. V domě mají zavedenou elektřinu, vodu pouze ve studni před domem. V domácnosti mají koupelnu i toaletu.

INFORMACE PRO SPONZORY:
Svitlana je malé děvče. Je velmi šikovná ve studiu a získává samé dobré známky. Říká, že by chtěla být učitelkou. Otec pracuje v soukromé továrně jako dělník. Dříve jeho mzda stačila na pokrytí všech potřeb rodiny. Ne však na studium pro jeho děti.

Informace v angličtině

8. dopis

Můj milý sponzore,
Vřelé pozdravy tobě a tvé rodině. Jsem Vaše sponzorované dítě Svitlana S. Fernandes. Jak se všichni máte? My se tady máme všichni dobře.
Vánoční prázdniny jsou blízko a já jsem nadšená. Jak slavíte Vánoce vy? A jak se máte? Chtěla bych o vás vědět víc, odkud jste?
Mám spoustu přátel. Moje nejlepší kamarádka je Elaisha. Některé mé kamarádky jsou zlobivé a některé se zajímají o sport a studium. Naše 1. zkouškové je už za námi a já jsem dopadla moc dobře. Byla jsem první ve zkoušce z katechismu konané v našem kostele.
Doufám, že si letošní Vánoce užiju a vy taky. Jsem šťastná, že jste mi odpověděli na dopis. Přeju vám Veselé Vánoce a Šťastný Nový rok 2020

Vaše milující dítě Svitlana

8 dopis anglicky

7. dopis

Můj drahý sponzore,
Srdečné pozdravy tobě a tvé rodině. Jsem tvoje sponzorované dítě Svitlana S. Fernandes.
Jak se máš a všichni doma? My se tady všichni máme dobře. Připravuju se na závěrečnou zkoušku a tvrdě pro to dřu. Naše letní prázdniny jsou skoro tady a já se na ně dychtivě těším. Máme nového kněze ve farnosti Fr. Phillipa Kutty, který je velmi milý, povzbudivý, organizuje hry pro děti a dává ceny, čokolády. Byla jsem vybrána pro soutěž Wiz National Spell Bee na meziškolní úrovni ve hláskování.
Dostala jsem „A“ známku ve zkoušce. V naší škole jsme měli 10. ročník přehlídky, byl úplně vyprodaný.
Zúčastnila jsem se tancování. V kostele jsme měli soutěž v kvízu z Bible, ve kterém naše skupina skončila na 4. místě a dostali jsme bronzovou medaili. Čekám na tvé dopisy.
Já a moje rodina na vás myslíme v našich denních modlitbách
Děkuji, tvoje milované dítě

Svitlana S. Fernandes

7 dopis anglicky

7 dopis vysvědčení

6. dopis

Můj milý sponzore,
Vřelý pozdrav tobě a tvé rodině. Jak se máte všichni doma? Já jsem Vaše sponzorované dítě Svitlana S. Fernandes. My se tady máme všichni dobře. Studuji v 6. standardní třídě. Naše pololetní zkoušky už začali a já se na ně musím hodně učit. Zúčastnila jsem se soutěže a vyhrála diplom, který si ponechali ve škole. Náš kostel slaví Den rodičů. Já a moji přátelé jsme tancovali.
Jsem velmi šťastná, že si mi odpověděl na dopisy. Děkuji za dopis, dárek, fotku a krásné přání.
Vánoční období je už skoro tady a my se na ně chystáme. Doufám, že ty také. Ráda bych se dozvěděla víc o tobě a tvé farnosti. Já a moje rodina na vás myslíme ve svých denních modlitbách. Přeji vám Veselé Vánoce a Šťastný Nový Rok 2019.
Děkuji Vám
S láskou Svitlana S. Fernandes

6 dopis - anglicky

5. dopis

Milý sponzore,

Posílám srdečný pozdrav celé rodině. Jak se všichni máte?

My se máme všichni dobře a závěrečnou zkoušku už mám za sebou. Naše škola měla slavnostní ukončení školního roku, na kterém jsem tančila, účastnila jsem se už v loni v březnu. Získala jsem certifikát v soutěži kreslení. Právě jsem povýšila na 6. třídu. Zkoušku jsem zvládla dobře. Začalo nám volno a máme 2 měsíce prázdnin, které si užívám.

Prosím odepište mi, čekám na vaše dopisy. Já a moje rodina na Vás myslíme v našich každodenních modlitbách.

Vaše milované dítě Svitlana Fernandes

5 dopis anglicky

5 dopis vysvědčení

Předchozí dopisy od našeho adoptovaného dítěte jsou digitalizovány a archivovány, na požádání je možno si je zpětně prohlédnout.