Savio Inas. Lobo

 
Narození:          19.8.2006, BELGAUM

Pohlaví:             chlapec

Náboženství:      křesťanství

Chtěl by být:       inženýr

Otec:                 INAS, nekvalifikovaný dělník

Matka:               LUIZA, žena v domácnosti, je nemocná

Bratr:                CEDRIC

Měsíční příjem rodiny: RS. 5000 /-

Rodina má vlastní dlážděný dům s hliněnou podlahou. V domě mají zavedenou elektřinu i vodu. V domácnosti mají koupelnu i toaletu.

INFORMACE PRO SPONZORY:

Savio je šikovný student. Velmi rád hraje fotbal. Jeho chování je příkladné. Jeho otec pracuje v soukromé továrně, kde dostává pouze denní mzdu. Jeho příjem jen těžko může pokrýt potřeby rodiny, tak aby zbylo na dobré vzdělání pro děti. Oba rodiče mají velkou touhu, aby jejich děti byly vzdělané.

 

8. dopis

 

Milý sponzore,
Posílám vřelé pozdravy celé rodině. Jak se blíží Vánoce, tak já Vám přeju Veselé Vánoce a Šťastný Novy rok. Vánoce jsou o strávení času s rodinou a přáteli. Je to čas vytvářeni šťastných vzpomínek, které Vám vydrží celý život. O Vánočních prázdninách pečeme cukroví a roznášíme je lidem z naší vesnice a příbuzným. Máme 2 otce v naší farnosti, jmenují se o. Mathew a o. Colman. 25. prosince naši kněží vymysleli spoustu her. Všechny děti, mladí, ženy a muži se zúčastnili této události. Všichni jsme si to užili. V noci jsme šli zpívat koledy ve vesnici.
Miluju kreslení, jízdu na kole, hraní fotbalu a kriketu. Doufám, že i vy. Ve škole jsme měli spoustu soutěží jako Internátní soutěž, Arrupský talent, každoroční sportovní setkání a průvod.
Byl jsem rád, když jsem obdržel tvůj dopis. Děkuji moc za Vaši pomoc. Modlíme se za Vás každý den. Ještě jednou přeju Veselé Vánoce a Šťastný Nový rok 2020

Tvé milující dítě Savio Inas Lobo.
 

8 dopis anglicky

7. dopis

 

Můj drahý sponzore,
Píše ti tvůj Savio. Jak se máš a celá tvoje rodina. Doufám, že se všichni máte dobře jako já a moji rodiče.
Studuju na střední škole sv. Pavla. Je to Jesuitská otcovská škola. Jsem v 6. ročníku. Tento akademický rok jsem studoval velmi tvrdě. Můj 1. semestr začal v měsíci říjnu 2018. Měl jsem dobré známky. Teď už mám za sebou závěrečnou zkoušku. Dostal jsem své výsledky, všechno jsem udělal a postoupil do 7. ročníku. Hraju fotbal pro školní tým a taky hraju na trombón ve školní kapele. Moje koníčky jsou kreslení, jízda na kole, zpívání a plavání. Vyhrál spoustu cen ve fotbale i v kapele. Zúčastnil jsem se Arrupovi soutěže talentů ve skupinovém zpěvu a rangoli. Ve zpěvu jsem zvítězil a v rangoli jsem skončil na 3. místě. Také jsme měli mezidomovní soutěž ve všech čtyřech domech ve škole. Náš zelený dům vyhrál druhé místo. Měli jsme Každoroční sportovní den a vyprodanou přehlídku pro studenty. Byl jsem ve školní kapele. Naši učitelé zorganizovali krásné tance, sportovní aktivity atd. Já jsem si uživ všechny tyto školní aktivity a dobře studoval.
Teď jsme já a můj bratr Cedric doma na letní prázdniny. Užíváme si prázdniny s našimi přáteli a dětmi z vesnice. Můj otec a matka pracují celý den a my jim pomáháme s domácími pracemi. Chodím každý den do kostela. Můj bratr a já jsme ve skupině starších ministrantů. V červnu mám letní tábor ve škole.
Zúčastním se plavání, fotbalu, bruslení a kriketu. Letní tábor si užiju.
Moji rodiče jsou vám velmi vděční za vaši pomoc ve studiu. Protože díky vaší pomoci a podpoře můžu studovat. Ujišťuju vás, že další akademický rok udělám všechno pro to abych se pilně učil a byl úspěšný.
Mí rodiče, bratr a já na vás vždy pamatujeme a modlíme se za vás. Kéž vám Bůh dá zdraví a štěstí.
Zakončím tento dopis s velkou láskou, prosbami a dobrými přáními od mých rodičů bratra a mě.
Vaše milované sponzorované dítě

Savio Inas Lobo

7 dopis anglicky

 

7 dopis vysvědčení

6. dopis 

 

Milý sponzore,
Jak se máš? Doufám, že dobře. Moje jméno je Savio a studuji 6. standardní třídu na středí škole sv. Pavla. Mám jednoho bratra, jeho jméno je Cedric, je v 3. standartní třídě. Moje maminka je Luisa a tatínek Inas.
V této chvíli mám dokončeny mé zkoušky a teď máme Talentovou soutěž. Minule jsem dělal Rangoli a skupinový zpěv. Rád hraju fotbal, kriket a tak. Mým koníčkem je kreslení, jezdění na kole a zahradnictví.
Ať Bůh žehná vám i celé vaší rodině. Přeju vám Veselé Vánoce a Šťastný Nový Rok.
Váš milovaný         Savio I. Lobo

 

6 dopis - anglicky

 

5. dopis

Drahý sponzore,

Jak se máte všichni členové farní rodiny? Jak se vám daří v práci?

V mé škole máme spoustu aktivit. Zúčastnil jsem se běžeckého závodu, taky fotbalu a soutěže v kreslení. Moc rád hraji fotbal a taky kriket.

Zkoušku, kterou jsme měli, jsem zvládl dobře, a po zkoušce byly prázdniny. Užil jsem si je s mým mladším bratrem a s rodiči, které miluji.

Kéž Vás Bůh zachovává ve zdraví, myslím na Vás vždy ve svých každodenních modlitbách.

Děkuji Vaše milující dítě Savio I. Lobo

 

5 dopis anglicky

 

5 dopis vysvědčení

Předchozí dopisy od našeho adoptovaného dítěte jsou digitalizovány a archivovány, na požádání je možno si je zpětně prohlédnout.